HAKKIMIZDA

MODERN TASARIM İLE GÜÇLÜ GELENEK

Finnmaster, Husky ve Grandezza markaları hep birlikte Fin tekne yapım geleneğinde yatan gücü gösteriyor.

Zanaatkarlığımızdan büyük gurur duyuyoruz ve tekne sahiplerinin tekneyi nasıl deneyimlediğini düşünmeye çok zaman ayırıyoruz: tekne farklı koşullarda nasıl idare edilir, aile ve misafirler teknede nasıl vakit geçirebilir ve teknenin kabininin içinde uyanmak nasıl bir his olmalıdır ?

Güzel ve harika olduğu kadar vahşi ve melankolik olan Finlandiya takımadasında, tekneler bir ulaşım aracından çok daha fazlasıdır. Tekneler özgürlük, tutku ve gelenektir ama hepsinden öte bir yaşam tarzıdır. Finnmaster tekneleri bu yaşam tarzının bir parçasıdır.

Tekne üretim geleneği nesilden nesile aktarılıyor ve bu miras hala günlük hayatımızın büyük bir parçası: Fabrikamızda tasarladığımız ve inşa ettiğimiz her tekneye geçmişten gelen bilgi ve tutku yıldan yıla aktarılıyor.

Yetenekli tekne yapımcılarımız ve tasarımcılarımız, ustalıklı zanaatlarından büyük gurur duymaktadır. Fabrikamızda ayrılan her tekne, onlarca yıllık bilgi, deneyim ve net bir vizyonla inşa edilir ve tasarlanır; Modern tasarımdan ödün vermeden en akıllı çözümlerle en güvenli tekneleri inşa ediyoruz.

Her bir Grandezza, Finnmaster ve Husky teknesi benzersiz bir varlıktır, özenle seçilmiş parçaların, bileşenlerin ve malzemelerin güzel ve karmaşık bir kombinasyonudur.

Teknelerimiz, fabrikamız dışındaki takımadalarda gerçek bir deniz ortamında test edilmektedir. Bir teknenin size ulaşmadan önce güçlü testlerden geçmesi gerektiğini düşünüyoruz. Siz ve aileniz için bir tekne inşa ederken hiçbir şeyden taviz vermiyoruz.

TANITIM VİDEOMUZ