Finnmaster Husky Serisi Alüminyum Bowrider | Sportif ve Konforlu Alüminyum Bowrider Tekne Modelleri

FINNMASTER HUSKY SERİSİ

Husky alüminyum tekne, denizdeki hayatı keşfetmek istediğinizde veya engin denizlerde daha da ileri gitme isteğiniz olduğunda doğal seçiminizdir. Denizde keşfedilmemiş birçok macera var ve kontrole geçtiğinizde ne yaşamak istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Enerjik ve maceracı olduğu kadar deneyimli.

30 yılı aşkın bir süredir, aileleri yeni deneyimlere sağlam bir şekilde yönlendiren Finnmaster fiber tekneleri üretiyoruz. Bunca yıl boyunca öğrendiğimiz bir şey varsa o da denizdeyken hangi özelliklerin önemli olduğudur. Bu özellikler ve akıllı çözümler bir dizi alüminyum tekneye aktarıldı. Yeni alüminyum tekne serimizi tasarlamaya başladığımızda güvenilirlik, emniyet, dayanıklılık ve dayanıklılık gibi özellikler en önemlileriydi. Husky köpekleri için geçerli olan aynı özellikler - bu nedenle adı Husky

Gerçek bir atlet. Hava nasıl olursa olsun.

Doğal olarak, Husky alüminyum tekne serisi, iyi bilinen Akıllı Tasarım konseptini takip eder. Mükemmel bir ön güverteye, akıllı depolama alanlarına ve birinci sınıf bir kokpite ve ayrıca teknedeki herkes için en iyi konfora öncelik verdik. Husky alüminyum teknenin hem sakin hem de dalgalı denizde mükemmel şekilde seyir yapmasını sağlamak için alüminyum teknenin özellikleri, en iyi Fin tekne üreticileri ile işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Sonuç olarak, bu Husky alüminyum tekne sizi yeni ve unutulmaz deneyimlere yönlendirecektir. İster dalgalı denizli ilk bahar günlerinden biri olsun, ister karların çökmeden önceki son güneşli sonbahar günlerinden biri olsun.