...

FINNMASTER S SERİSİ

Finnmaster S serisindeki modeller, size denizlerdeki yeni maceralara her zaman hazır, esnek ve çok yönlü bir orta konsol teknesi sunacak. Finnmaster S serisi tekneler, nakliye için mükemmeldir, aynı zamanda spontane balık avı gezileri veya güneşin ve denizin tadını çıkaran bir gün için harika bir çözümdür.

Finnmaster S modelleri, denizde yaşamı kolaylaştıran Akıllı Tasarım çözümlerimizle doludur. Modellerimiz, hem çocuklar hem de yaşlılar için tekneye binmeyi kolay ve güvenli hale getiren pratik adımlarla donatılmıştır. Ayrıca, kapaklardan birini açtığınızda minderler yerinde kalabilir, bu da bir şeyi hızlı bir şekilde yerleştirmeniz gerektiğinde veya güneş ufkun altına batmadan önce bir battaniyeyi çıkarmak istediğinizde işleri önemli ölçüde kolaylaştırır.

Finnmaster S modellerinin tümü, tüm ailenin denizde bir gün geçirmek için ihtiyaç duyduğu her şeyi yanınıza almanıza olanak tanıyan geniş alana sahiptir. Ayrıca, iyi tasarlanmış gövde, hava nasıl olursa olsun tüm modellerin optimum hızına ulaşmasına yardımcı olur.